Księga Gości

Dodaj wpis

09.10.2011 - 17:46 - Elżbieta Bąk

9.10 2011. Elżbieta mama Karoliny z Siedlec.
Moja córka trafiła do Pani Eli z niedowładem połowicznym i znaczną skoliozą.
Przez ponad rok P.Ela starała się pomóc mojemu dziecku poprzez profesjonalne, różnorodne ćwiczenia i stanowczość jaka jest konieczna w przypadku mojej córki oraz serdeczny, kochany uśmiech.
P.Ela jest osobą która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, ma wspaniały kontakt z dziećmi a dzieci za nią przepadają, co jest bardzo ważne w rehabilitacji.Także polecam P.Elę, a ze swojej strony mogę tylko żałować, że musiałyśmy się rozstać.

e-mail

27.09.2011 - 4:24 - Ewa - mama Michałka

Michałek trafił do Pani Eli kiedy miał pół roku z zaburzeniami wzorca ruchu oraz asymetrią prawostronną. Dziś nasz synek dziarsko maszeruje po parku i według opinii neurologa, po 8 miesiącach rehabilitacji rozwija się prawidłowo.

Dziękuję pani Eli za fachową pomoc, okazane serce i oddanie dla małego Michałka. Cieszę się, że synek uczył się raczkować, siadać i chodzić pod okiem tak profesjonalnej osoby, która wciąż poszerza swoje kwalifikacje.

Gorąco polecam - pani Ela to rehabilitantka z powołania. Otwarta, ciepła, życzliwa, z poczuciem humoru na każdą okazję, niepoddająca się emocjom i irytacji, nawet w najtrudniejszych momentach. Oszlifowany cudowny diamencik.

e-mail

08.09.2011 - 21:48 - Jola - mama Dominiki

Pani Ela pomogła mojej córce w leczeniu napięcia mięśniowego i asymetrii noworodka. Mając doświadczenie z pracą z innymi rehabilitantami (z jakimi ćwiczyła Dominika a wcześniej nasz synek), z czystym sumieniem mogę polecić Panią Elę innym rodzicom. Córka bardzo chętnie współpracowała podczas ćwiczeń, wytrzymywała całe sesje. Ćwiczenia były różnorodne i nie monotonne. Bardzo wiele z nich było dla Dominiczki rodzajem zabawy co tym bardziej było ciekawe dla niej i nie nużące. Te zajęcia szybko przyniosły efekty w postaci prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Zawsze profesjonale i miłe podejście do pacjenta. Można było mieć wrażenie, że jesteśmy dla Pani Eli kimś wyjątkowym podczas zajęć. A po zajęciach nasza mała córeczka lubiła się po prostu do Pani Eli przytulić dziękując w ten sposób za okazane serce i profesjonalizm. Bardzo gorąco polecam i dziękuję.

17.08.2011 - 21:57 - Kamila, mama Damiana

Mój obecnie 16-miesięczny synek miał obniżone napięcie mięśniowe i w związku z tym, nie rozwijał się ruchowo zgodnie z oczekiwaniem lekarza neurologa.
Ela pomaga nam od 6 miesięcy (otrzymaliśmy błyskawiczną pomoc z Jej strony) i w tym czasie mój syn zrobił duże postępy (pod względem rozwoju ruchowego dogania rówieśników). Ela to profesjonalistka, w pełni oddana temu, co robi, z fantastycznym podejściem do dzieci, a do tego sympatyczna i ciepła osoba.

Polecam Elę każdemu rodzicowi, szukającemu profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka.

Elu - bardzo dziękujemy za pomoc i okazane serce :)

18.07.2011 - 13:58 - Ewa Karczewska

Jestem mamą prawie 6-cio letniego Jasia, który miał obniżone napięcie mięśniowe, asymetrię i wady postawy.Wielu rehabilitantów odmówiło mam pomocy. Mieliśmy szczęście, bo Jasiem zajeła się pani Ela, niezwykle miła profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dzięki niej problemy Jasia są już przeszłością i chociaż ćwiczymy jeszcze pod jej okiem (niestety coraz trudniej się z nią spotkać bo ma coraz więcej pacjentów), to dlatego że lubimy a nie że musimy.
Wielkie dzięki pani Elu. Każdemu będę Panią poleć.

e-mail

13.07.2011 - 0:03 - Rodzice Kuby

Ela rehabilituje naszego synka Jakuba, który z uśmiechem na twarzy idzie na zajęcia, gdyż Ela to osoba bardzo ciepła i wielkiego serca. Jej profesjonalizm i wielkie zaangażowanie przynosi zadowalające efekty. Ela jest osobą godną polecenia znającą się w 100% na swoim fachu. Jest to osoba pracowita, sumienna, kochająca dzieci. Dziękujemy za pomoc, którą cały czas otrzymujemy. Żal, że widzimy się tylko raz w tygodniu. W pełni zasługujesz na same pozytywne opinie.

11.07.2011 - 18:08 - Izabella Lewczuk

Mój synek pracował i pracuje z wieloma rehabilitantami, ale Ela była wyjątkowa. Nie chodzimy już do niej bo... Tomek zaczął chodzić i nie wymaga już tak intensywnej rehabilitacji jak wcześniej. Ale mimo, że od jakiegoś czasu Tomaszek już z nią nie ćwiczy napiszę kilka słów.
Ela jest osobą ciepłą, serdeczną, szczerą i uczciwą a do tego bardzo pracowitą. Jako terapeuta jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę i doskonale wykonuje swoją pracę a przy okazji wkłada w nią wiele serca.
Elu w pełni zasługujesz na wszystkie te pochwały, które przeczytałam w poprzednich wpisach.

e-mail        WWW

08.07.2011 - 21:21 - Anna Kalinowska-Kniołek

Ela rehabilitowała przez pierwsze półrocze 2011r. naszą córkę Alicję ( napięcie mięśniowe). Przez ten czas dała się poznać jako fachowiec i profesjonalista, który wykonuje swój zawód nie z przymusu, ale ze szczerym oddaniem.W pracy w 100% poświęca się swoim małym pacjentom.
Jeszcze w styczniu tego roku naszego dziecka nie można było położyć na boku, a dziś - dzięki fantastycznej pracy Eli - raczkuje i według neurologa jest rewelacyjnie rozwinięta jak na swój wiek.

Nasza córka (10, 5 m-ca) ogromnie ją polubiła, a ja sama dzięki temu, że Ela to osoba bardzo miła, empatyczna i emanującą naturalnym ciepłem bardzo dobrze czułam się w jej towarzystwie.

Z czystym sumieniem mogę polecić Elę jako doskonałą rehabilitantkę, która dokładnie wie jak skutecznie i bez bólu pomagać dzieciom.

e-mail

20.04.2011 - 14:46 - Wioletta Kosyl

Ela jest osobą, która patrzy na dzieci przede wszystkim sercem. Dlatego one tak chętnie Jej słuchają i dzięki temu następuje ciągła poprawa. Jest dla nich Ciocią, ale i wymagającym nauczycielem. Dziękujemy za pomoc Hubertowi...

e-mail

17.02.2011 - 15:55 - Mama Ola, Emili i Natalki

Panią Elę poznałam prawie trzy lata temu, rehabilitowała mi troje dzieci. Bardzo polecam Panią Elę! nie tylko dlatego, że jest świetnym fachowcem, że dzieci się jej nie boją, że jest cierpliwa, że kocha dzieci, że życie prywatne poświęca pracy i nie tylko dla argumentów, o których piszą inni rodzice (z którymi zgadzam się w 100 %). Ale również dlatego, a może przede wszystkim że to dobry, współczujący człowiek chcący każdemu pomóc. Pozdrawiamy Pani Elu i żałujemy, że Pani wyjechała. Moje dzieci o Pani pamiętają i z uśmiechem Panią wspominają.

To jest Pani sukces, bo dzieci uśmiechają na wspomnienie o Pani.
Życzymy tylko takich sukcesów!!!!!!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login