Księga Gości

Dodaj wpis

18.10.2011 - 18:49 - Ola Sieńko

Pani Ela rehabilitowała moją córkę u której stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe i asymetryczne ułożenie ciała. Dzięki Pani Eli wszystko powróciło do normy a moja córka właśnie zaczyna chodzić.
Pani Ela jest wspaniałym i kompetentnym terapeutą, potrafi zrozumiale wytłumaczyć jak ćwiczyć z dzieckiem i jakich rezultatów można się spodziewać.
Bardzo się cieszę że trafiłam do tak sympatycznej i profesjonalnej osoby, która swoją pracę wykonuje z prawdziwym powołaniem.
Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.

09.10.2011 - 17:46 - Elżbieta Bąk

9.10 2011. Elżbieta mama Karoliny z Siedlec.
Moja córka trafiła do Pani Eli z niedowładem połowicznym i znaczną skoliozą.
Przez ponad rok P.Ela starała się pomóc mojemu dziecku poprzez profesjonalne, różnorodne ćwiczenia i stanowczość jaka jest konieczna w przypadku mojej córki oraz serdeczny, kochany uśmiech.
P.Ela jest osobą która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, ma wspaniały kontakt z dziećmi a dzieci za nią przepadają, co jest bardzo ważne w rehabilitacji.Także polecam P.Elę, a ze swojej strony mogę tylko żałować, że musiałyśmy się rozstać.

e-mail

27.09.2011 - 4:24 - Ewa - mama Michałka

Michałek trafił do Pani Eli kiedy miał pół roku z zaburzeniami wzorca ruchu oraz asymetrią prawostronną. Dziś nasz synek dziarsko maszeruje po parku i według opinii neurologa, po 8 miesiącach rehabilitacji rozwija się prawidłowo.

Dziękuję pani Eli za fachową pomoc, okazane serce i oddanie dla małego Michałka. Cieszę się, że synek uczył się raczkować, siadać i chodzić pod okiem tak profesjonalnej osoby, która wciąż poszerza swoje kwalifikacje.

Gorąco polecam - pani Ela to rehabilitantka z powołania. Otwarta, ciepła, życzliwa, z poczuciem humoru na każdą okazję, niepoddająca się emocjom i irytacji, nawet w najtrudniejszych momentach. Oszlifowany cudowny diamencik.

e-mail

08.09.2011 - 21:48 - Jola - mama Dominiki

Pani Ela pomogła mojej córce w leczeniu napięcia mięśniowego i asymetrii noworodka. Mając doświadczenie z pracą z innymi rehabilitantami (z jakimi ćwiczyła Dominika a wcześniej nasz synek), z czystym sumieniem mogę polecić Panią Elę innym rodzicom. Córka bardzo chętnie współpracowała podczas ćwiczeń, wytrzymywała całe sesje. Ćwiczenia były różnorodne i nie monotonne. Bardzo wiele z nich było dla Dominiczki rodzajem zabawy co tym bardziej było ciekawe dla niej i nie nużące. Te zajęcia szybko przyniosły efekty w postaci prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka. Zawsze profesjonale i miłe podejście do pacjenta. Można było mieć wrażenie, że jesteśmy dla Pani Eli kimś wyjątkowym podczas zajęć. A po zajęciach nasza mała córeczka lubiła się po prostu do Pani Eli przytulić dziękując w ten sposób za okazane serce i profesjonalizm. Bardzo gorąco polecam i dziękuję.

17.08.2011 - 21:57 - Kamila, mama Damiana

Mój obecnie 16-miesięczny synek miał obniżone napięcie mięśniowe i w związku z tym, nie rozwijał się ruchowo zgodnie z oczekiwaniem lekarza neurologa.
Ela pomaga nam od 6 miesięcy (otrzymaliśmy błyskawiczną pomoc z Jej strony) i w tym czasie mój syn zrobił duże postępy (pod względem rozwoju ruchowego dogania rówieśników). Ela to profesjonalistka, w pełni oddana temu, co robi, z fantastycznym podejściem do dzieci, a do tego sympatyczna i ciepła osoba.

Polecam Elę każdemu rodzicowi, szukającemu profesjonalnej pomocy dla swojego dziecka.

Elu - bardzo dziękujemy za pomoc i okazane serce :)

18.07.2011 - 13:58 - Ewa Karczewska

Jestem mamą prawie 6-cio letniego Jasia, który miał obniżone napięcie mięśniowe, asymetrię i wady postawy.Wielu rehabilitantów odmówiło mam pomocy. Mieliśmy szczęście, bo Jasiem zajeła się pani Ela, niezwykle miła profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dzięki niej problemy Jasia są już przeszłością i chociaż ćwiczymy jeszcze pod jej okiem (niestety coraz trudniej się z nią spotkać bo ma coraz więcej pacjentów), to dlatego że lubimy a nie że musimy.
Wielkie dzięki pani Elu. Każdemu będę Panią poleć.

e-mail

13.07.2011 - 0:03 - Rodzice Kuby

Ela rehabilituje naszego synka Jakuba, który z uśmiechem na twarzy idzie na zajęcia, gdyż Ela to osoba bardzo ciepła i wielkiego serca. Jej profesjonalizm i wielkie zaangażowanie przynosi zadowalające efekty. Ela jest osobą godną polecenia znającą się w 100% na swoim fachu. Jest to osoba pracowita, sumienna, kochająca dzieci. Dziękujemy za pomoc, którą cały czas otrzymujemy. Żal, że widzimy się tylko raz w tygodniu. W pełni zasługujesz na same pozytywne opinie.

11.07.2011 - 18:08 - Izabella Lewczuk

Mój synek pracował i pracuje z wieloma rehabilitantami, ale Ela była wyjątkowa. Nie chodzimy już do niej bo... Tomek zaczął chodzić i nie wymaga już tak intensywnej rehabilitacji jak wcześniej. Ale mimo, że od jakiegoś czasu Tomaszek już z nią nie ćwiczy napiszę kilka słów.
Ela jest osobą ciepłą, serdeczną, szczerą i uczciwą a do tego bardzo pracowitą. Jako terapeuta jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę i doskonale wykonuje swoją pracę a przy okazji wkłada w nią wiele serca.
Elu w pełni zasługujesz na wszystkie te pochwały, które przeczytałam w poprzednich wpisach.

e-mail        WWW

08.07.2011 - 21:21 - Anna Kalinowska-Kniołek

Ela rehabilitowała przez pierwsze półrocze 2011r. naszą córkę Alicję ( napięcie mięśniowe). Przez ten czas dała się poznać jako fachowiec i profesjonalista, który wykonuje swój zawód nie z przymusu, ale ze szczerym oddaniem.W pracy w 100% poświęca się swoim małym pacjentom.
Jeszcze w styczniu tego roku naszego dziecka nie można było położyć na boku, a dziś - dzięki fantastycznej pracy Eli - raczkuje i według neurologa jest rewelacyjnie rozwinięta jak na swój wiek.

Nasza córka (10, 5 m-ca) ogromnie ją polubiła, a ja sama dzięki temu, że Ela to osoba bardzo miła, empatyczna i emanującą naturalnym ciepłem bardzo dobrze czułam się w jej towarzystwie.

Z czystym sumieniem mogę polecić Elę jako doskonałą rehabilitantkę, która dokładnie wie jak skutecznie i bez bólu pomagać dzieciom.

e-mail

20.04.2011 - 14:46 - Wioletta Kosyl

Ela jest osobą, która patrzy na dzieci przede wszystkim sercem. Dlatego one tak chętnie Jej słuchają i dzięki temu następuje ciągła poprawa. Jest dla nich Ciocią, ale i wymagającym nauczycielem. Dziękujemy za pomoc Hubertowi...

e-mail

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login