Księga Gości

Dodaj wpis

24.03.2012 - 14:25 - Rodzice Michałka

Trafiliśmy do Pani Eli z Michasiem z powodu asymetrii. Już po pierwszych spotkaniach było widać u synka duże postępy. Pani Ela jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Jest świetną rehabilitantką, ma wielkie serce i jest wspaniałym człowiekiem, uwielbia dzieci a one ją.

05.03.2012 - 20:36 - Asia mama Hani

Z moją Haneczką trafiłam do Eli kiedy mała miała 4 m-ce. Obecnie ma 11 m-cy i właśnie zakończyłyśmy naszą "przygodę" z rehabilitacją.
Namiar do Eli dostałam od znajomej. Zaryzykowałam i umówiłam się na wizytę. I nie żałuję!!! Trafiłyśmy wręcz fantastycznie. Ela to bardzo pracowita osoba i bardzo oddana swojej pracy. Widać, że wykonuje ją z pasją. To niesamowita profesjonalistka i rehabilitantka z prawdziwego zdarzenia. Widać, że Ela ma ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać podczas ćwiczeń z dziećmi. Moja córka co jakiś czas "uodparniała się" na kolejne zestawy ćwiczeń, więc Ela co zajęcia wymyślała coś nowego, a Hania wspaniale nadganiała kolejne etapy rozwoju. Ela ma świetne podejście do dzieci, ba.. nawet do rodziców ;) Co wizyta zamęczałam Ją kolejnymi pytaniami, a Ona życzliwie i spokojnie wszystko mi tłumaczyła. Przekonałam się, że ma wielką wiedzę i w zakresie rehabilitacji ufam Jej bezgranicznie.
Trochę nam szkoda, że to już koniec, ale na pewno będziemy pojawiać się u Eli, żeby co jakiś czas skontrolowała Haneczkę.
Bardzo dziękujemy - Asia z Hanią z Warszawy

30.01.2012 - 22:22 - K. ŚWIĘCKA

Do Eli trafiłam z 6 tygodniowym synkiem u którego stwierdzono napięcie mięśniowe.
Byłam przerażona na samą myśl o rehabilitacji i nauce ćwiczeń, które musiałam wykonywać w domu.
Moje przerażenie zniknęło już po pierwszych zajęciach dzięki jej profesjonalnemu podejściu do zajęć. Poświęciła mi tyle czasu na naukę prawidłowej pielęgnacji mojego syna ile tego potrzebowałam. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i widać , że wykonuje zawód ze szczerego serca w 100 % poświęcając swój czas każdemu pacjentowi. Jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą którą również bardzo polubił Adaś i chętnie ćwiczył na zajęciach, traktując je jako zabawę.
Ela jest tak cudowną osobą, że aż łza się zakręciła w oku jak skończyliśmy po 8 miesiącach rehabilitację bo nie da się jej nie lubić
Z czystym sumieniem mogę polecić Elę jako wspaniałą rehabilitantkę
Dziękujemy za pomoc. Kasia, Michał i Adaś
30.01.2012

e-mail

18.12.2011 - 20:38 - Agnieszka i Dominik

Z nszymi bliźniętami trafiliśmy do Eli zupełnie przypadkiem, teraz polecamy Ją wszystkim znajomym, których dzieci muszą być rehabilitowane. Ela to świetna terapeutka, dokładna i bardzo delikatna, a przy okazji ciepła i sympatyczna osoba. Od czasu gdy zaczęliśmy chodzić na ćwiczenia chłopcy zrobili ogromne postępy. Bardzo dziękujemy za pomoc i wszystkim maluchom, a właściwie ich rodzicom gorąco polecamy zajęcia z Elą :)

07.12.2011 - 21:20 - Magda z córką Alą

U mojej córeczki w trzecim miesiącu życia stwierdzono asymetrię ułożeniową. Przeraziła mnie wizja rehabilitacji dziecka ponieważ nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia. Na szczęście trafiliśmy na Elę Binek. Po trzech miesiącach ćwiczeń z Elą moja córeczka nadgoniła wszelkie opóźnienia w rozwoju ruchowym. Zajęcia z Elą wspominamy bardzo ciepło - to niezmiernie sympatyczna a jednocześnie fachowa osoba z dobrym podejściem do dzieci. Z całego serca polecam!

04.12.2011 - 15:41 - Monika i Paweł

4.12.2011r.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Eli za zaangażowanie w rehabilitację naszej córki. U Oliwki stwierdzono w 3 miesiącu asymetrie i napięcie mięśniowe. Do grudnia chodziliśmy z naszą córką na rehabilitacje do Pani Eli i dzięki niej mogliśmy zobaczyć jak nasza Oliwka siada, raczkuje, staje i stawia pierwsze kroki. Ela to wspaniała, cudowna i ciepła osoba, która kocha dzieci i swoją pracę.Pozdrawiamy Monika, Paweł i Oliwka.

e-mail

30.11.2011 - 11:52 - Małgorzata Ginter -Jaś

Jestem mamą 6-cio letniego Jasia, który miał obniżone napięcie mięśniowe, asymetrię i wady postawy.Wielu specjalistów odmówiło nam pomocy i co niektórzy twierdzili że sobie wymyślam, że wyrośnie i tak dalej... Mieliśmy szczęście, bo Jasiem zajeła się pani Ela, niezwykle miła profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dzięki niej problemy Jasia są już przeszłością i jeżdzimy tylko na kontrole, dziecko zostało wyprowadzone na prostą i wada niepowraca.
DZIĘKUJEMY

e-mail        694428829

23.11.2011 - 12:19 - Rodzice Jasminki

Jasminka do siódmego miesiąca życia rozwijała się prawidłowo, niestety nastąpił regres. Skierowano nas do OWI. Rehabilitacja tam nie przynosił zdecydowanych postępów.

Kiedy Jasminka skończyła roczek jej rehabilitacją w domu zajęła się p. Ela. Różnica w postępach dziecka był druzgocząca. W przeciągu zaledwie kilku tygodniu nadrobiła wszystkie zaległości i dogoniła rówieśników- zaczęłam samodzielnie siadać, raczkować , wstawać, a po 2 miesiącach chodzić.

Fachowość, rzetelność, oddanie, wytrwałość, optymizm, poczucie humoru i wielka miłość do dzieci…
P. Ela to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

21.10.2011 - 12:10 - Aneta - mama Dominiki

Pani Ela zajmowała się rehabilitacją naszej córki, u której stwierdzono nieprawidłowe napięcie mięśniowe, wadę postawy i opóźnienie ruchowe. Dzięki zajęciom u Pani Eli nasza córka nadrobiła wszystkie opóźnienia, zaczęła po kolei raczkować, chodzić i rozwijać się. Poza tym Pani Ela jest cudowną osobą z dużą cierpliwością i bardzo ciepłym podejściem do dzieci i do tego dobrym profesjonalistą z duża wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

18.10.2011 - 18:49 - Ola Sieńko

Pani Ela rehabilitowała moją córkę u której stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe i asymetryczne ułożenie ciała. Dzięki Pani Eli wszystko powróciło do normy a moja córka właśnie zaczyna chodzić.
Pani Ela jest wspaniałym i kompetentnym terapeutą, potrafi zrozumiale wytłumaczyć jak ćwiczyć z dzieckiem i jakich rezultatów można się spodziewać.
Bardzo się cieszę że trafiłam do tak sympatycznej i profesjonalnej osoby, która swoją pracę wykonuje z prawdziwym powołaniem.
Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login