Księga Gości

Dodaj wpis

28.12.2010 - 23:42 - Sławomir Kiersnowski

Jestem tatą ośmioletniego Jasia, którego przez ostatnie dwa lata rehabilitowała pani Ela. Spróbuję krótko, choć powinienem napisać o wiele dłuższą, zasłużoną pochwałę dla E.B. To że ma kwalifikacje do wykonywania zawodu to mało - poznałem dziesiątki rehabilitantów z różnymi wyszukanymi i szumnymi dyplomami. Ważne jest coś innego - autentyczne predyspozycje, niekłamana chęć pomocy dzieciom, zaangażowanie w proces rehabilitacji i wielkie, ogromne DOBRE SERCE. Podziwiam Ją i mam wielki szacunek dla Niej. Bardzo żałuję, że "uciekła" nam z Siedlec do Warszawy. Jasio pewnie mniej :-) bo bardzo wymagajaca była ta Ciocia Ela i tak jak ja myśli pewnie wielu rodziców..... . Nie chciałem aby tu wyszła zwykła, tuzinkowa laurka dla Eli, bo ta dziewczyna jest WYJĄTKOWA, NIEPOWTARZALNA ale nie da rady opisać Jej bez wielu, wielu komplementów. Krótka rada dla innych rodziców chorych, wymagajacych pomocy dzieci: WALCIE DO NIEJ JAK W DYM ! Ona pomoże. Umie i chce pomóc. Pozdrawiam. S.Kiersnowski

e-mail

28.12.2010 - 8:52 - Elżbieta mama Patrycji

Bardzo goraco polecam -doskonaly specjalista, rehabilitowała moje dziecko z okołoporodowym uszkodzeniem splotu ramiennego, doskonały fachowiec - bardzo dokładnie wykonuje swoja prace, znakomite podejscie do dzieci. Jest to osoba z powołania, ktora kocha swoją pracę i robi to dobrze - powiem krótko wiecej takich osób, jest to wzor do naśladowania pod wzgledem fachowości i nie tylko.Profesonalista do każdego podchodzi indywidualnie. Bardzo Szczerze polecam Panią Elę. Ubolewam bardzo ze nie pracuje w Siedlcach.

e-mail

27.12.2010 - 21:56 - Małgorzata

Pani Ela rehabilitowała moją małą córeczkę, która miała asymetrię - jestem pod wrażeniem fachowości wykonywanej pracy i rewelacyjnego kontaktu z dzieckiem, jak również z rodzicem. Polecam!!!i jeszcze raz Pani Elu dziękuję!!!

[1] ... [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login