Księga Gości

Dodaj wpis

23.11.2012 - 19:03 - Kasia M.

Nasza-moja i Majeczki droga do celu wiodla przez wiele gabinetow wielu rehabilitantow bo Maja jak do dzis mowia wszyscy ma powazne problemy. Dzieki Eli nabralam wiary ze uda sie pomoc Majeczce I razem z Ela walczylysmy o malucha i ze wzruszeniem obserwowalysmy jej postepy.Ela to profesjonalistka i kobitka walczaca i polecam ja wszystkim rodzicom ktorzy chca walczyc o dzieciaki.My mamy wymierne efekty za ktore serdecznie dziekujemy.Kasia I Maja

10.10.2012 - 23:17 - Aga z Robertem i Patryś

Trafiliśmy do Eli z polecenia neurologa. Nasz synek był w wieku 3 miesięcy i miał sporą asymetrię i wzmożone napięcie.
A dziś nasz synek... :-)
Elu... Szczere wyrazy uznania dla Ciebie i Twojej pracy...za angaż, uczciwość, serce i wiedzę, za wszystko co zrobiłaś dla Patrysia i robisz nadal dla dzieciaczków.
Bardzo Ci dziękujemy Elu.

P.S. Jeśli ktoś szuka dobrej rehabilitantki... to niech jest pewien że lepiej trafić nie mógł. Polecam każdemu.

e-mail

29.09.2012 - 16:26 - mateusz kawałek

Chodzimy juz kolejny raz i dzieki Pani Eli nasz Mateusz robi ogromne postępy....a w wieku 6 miesięcy nawet nam sie nie umiał przekręcać na boki....w tej chwili już przymierza się do siadania i raczkowania.....Dziekujemy Pani Elu....Znalazłam namiary w internecie, Pani Ela cierpliwie tłumaczy i pokazuje ćwiecznia oraz ćwiczy z naszym Mateuszem.....

e-mail

23.07.2012 - 20:05 - Agnieszka i Piotr

Do Eli trafiliśmy przypadkiem, gdy Michał miał 3 miesiące. Już na pierwszych zajęciach okazało się, że jest ona doskonałym fachowcem, ma wspaniałe podejście do dzieci i zestresowanych rodziców ;). Rzeczowo i cierpliwie wyjaśniała nasze wątpliwości. Każde zajęcia byly maksymalnie wykorzystane. Ela podchodzi do pracy z dużym zaangażowaniem i wyczuciem. Tydzień temu zakończyliśmy rehabilitację. Cieszymy się bardzo, że nasz synek nie tylko wyszedł na prostą, ale nawet wyprzedza wielu swoich rówieśników. Ela ma w tym ogromny udział, dziękujemy Jej za to i polecamy wszystkim, których maluchy wymagają profesjonalnej pomocy.
Jeszcze raz dziękujemy.

e-mail

17.07.2012 - 15:52 - Ola M.

Trafiliśmy do Eli z polecenia pani neurolog, dr Banaszek. Nasza córeczka Hania, wówczas 2-miesięczna, miała zwiększone napięcie i asymetrię. Początkowo byliśmy u innej rehabilitantki, ale po jednej wizycie zgłosiliśmy się do Eli. I to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęliśmy. Hania była rehabilitowana niecałe 5 miesięcy metodą Vojty. Przez ten czas nie tylko unormowało się napięcie mięśniowe, ale też jej ciałko wzmocniło się na tyle, że mając 7 miesięcy zaczęła raczkować, a tydzień później wstawać! W tej chwili ma skończone 8 miesięcy i zaczyna chodzić przy meblach :-) Ela włożyła w rehabilitację mnóstwo energii i serca, a Hania na jej widok zawsze promiennie się uśmiechała :-)

e-mail

10.07.2012 - 22:49 - Monika i Rafał

Trafilismy do Eli kiedy nasz synek skończył 7 miesięcy. Jaś miał obniżone napiecie miesniowe i wymagał rehabilitacji. Ela bardzo profesjonalnie zajęla sie naszym synkiem a przy tym okazała się wesołą i ciepłą osobą, ktora ma świetny kontakt z dziećmi. Dzis Jas jest 1, 5 rocznym chlopcem ktory raczkuje chodzi i ma sie swietnie. Elu dziekujemy i pozdrawiamy cieplo! Rodzice Jasia:)

16.04.2012 - 17:37 - Rodzice Zuzi

Do Eli trafiliśmy przypadkowo, szukając informacji w internecie, powodem było obniżone napięcie mięśniowe i asymetria naszej siedmiomiesięcznej córki, postanowiliśmy spróbować.Nasza pierwsza wizyta i od razu pozytywne zaskoczenie, Ela przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad i bardzo profesjonalnie zabrała się za rehabilitację Zuzi.Dobra wiedza, doświadczenie, zaangażowanie, świetna komunikacja z małym pacjentem przyniosły zamierzony efekt nasza Zuzia zaczęła po kolei nadrabiać wszystkie opóznienia:siadać, raczkować, wstawać i chodzić.
Ela jest dobrym terapeutą, fachowa, angażująca się, ciepła, czuć i widać że kocha dzieci i swoją pracę.Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy.Monika, Rafał i Zuzia.

13.04.2012 - 10:28 - Joanna Cygan

Ela to profesjonalistka z wielkim sercem do dzieci i ich rodziców. Trafiliśmy do niej, gdy Zosia miała 3 m-ce. Wcześniej ćwiczyliśmy w różnych miejscach i muszę przyznać, że z rezerwą podchodziliśmy do kolejnych rehabilitantów. Zosia często płakała i zanosiła się przy płaczem. Bardzo szybko przekonaliśmy się do Eli głównie dlatego, że córeczka przestała płakać. Owszem, zdarzało się, że protestowała, gdy jakieś ćwiczenie było dla niej trudniejsze, ale znacznie rzadziej niż u innych terapeutów. Po 7 m-cach lekarz zadecydował o zakończeniu terapii, ale Ela nie odczepi się od nas ;)
Będziemy ją odwiedzali na wizytach kontrolnych i towarzyskich, bo stała się niemalże członkiem naszej rodziny. Eli życzymy, aby spełniły się jej plany osobiste i zawodowe. Pozdrawiamy- Zosia, Asia i Piotr Cygan

e-mail

05.04.2012 - 22:42 - Magdalena Majewska

Pani Ela - nasza ulubiona ciocia od ćwiczeń. Przesympatyczna, ciepła, serdeczna osoba. Profesjonalnie przygotowana do zajęć, zawsze uśmiechnięta, lubiąca swoją pracę i swoich małych pacjentów. Mój synek uwielbia ciocię Elę (my jego rodzice też). Skończyliśmy już ćwiczyć parę miesięcy temu, ale z przyjemnością odwiedzamy ciocię co jakiś czas. Polecamy Elę, warto.
Życzymy Ci Elu wszystkiego co najlepsze.
Mama Magda, Tata Andrzej i synek Mikołaj Majewscy

e-mail

05.04.2012 - 10:06 - Elzbieta D.

Pani Ela Binek jest wspanielym fachowcem. Ma niezwykle podejscie do pacjentow, ale rowniez do Ich opiekunow. Dziekuje za to, ze jest i ze tak swietnie pomaga naszym dzieciom! Wszystkiego najlepszego Pani Elu!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login