Księga Gości

Dodaj wpis

11.11.2013 - 21:23 - mama Maksa

Ela to prawdziwa profesjonalistka, a zarazem wspaniała i ciepła osoba. Spokojnie porozmawia z każdym rodzicem i odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Prowadziła naszego synka przez długi czas i dała nam wiarę, że będzie dobrze...I tak też jest:)Jeśli szukasz znakomitego rehabilitanta dla swojego Maluszka to właśnie znalazłeś. Pozdrawiamy, I&Ł&M

09.11.2013 - 5:38 - J. Stalewska

Witam, uważam, że Pani Ela jest prawdziwym Magikiem od Maluchów. Z powodu przedłużającego się pobytu poza Warszawą miałam z nią wyłącznie kontakt telefoniczny. Konsultacja i udzielone porady przede wszystkim uspokoiły mnie i zaaktywizowały czołgającą się od 3 miesięcy Kaję do raczkowania w ciągu 3 dni!!! Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

09.10.2013 - 11:27 - Beata&Oskar

Serdecznie dziękujemy Cioci Eli . Jest Pani wspaniałym lekarzem z ogromną wiedzą, cudownym podejściem do dzieci, mimo , iż skończyliśmy już uczęszczać do Pani na zajęcia, mam nadzieje że kontakt utrzyma się na stałe POZDRAWIAMY
Jeśli ktoś szuka dobrej rehabilitantki, lepiej trafić nie mógł !

12.06.2013 - 10:06 - Karolina, Przemek i Julek

ELU JESTEŚ WSPANIAŁA !!! Rodzicom mającym problemy ze swoimi maluszkami baaaardzo polecam zajęcia z Elą. Rewelacyjne podejście do dzieci, super kontakt z rodzicami. Jeszcze raz bardzo dziekujemy za wszystko.

23.04.2013 - 0:54 - Ola Przybylska

Ela pracuje z naszą córeczką, która na zespół Downa, prawie od urodzenia. Dzięki cierpliwości i profesjonalizmowi Cioci, Julka osiągała kolejne etapy w rozwoju, a niedawno zaczęła samodzielnie chodzić. Swoje pierwsze kroki postawiła właśnie podczas ćwiczeń z Elą, która była zawsze ogromnym wsparciem dla całej naszej rodziny. Bardzo dziękujemy za to, że Ciocia była przy nas w tych trudnych chwilach i pokazywała, jak pracować z niepełnosprawnym dzieckiem i nie poddawać się.

e-mail

15.03.2013 - 7:36 - Marta O

Cioci Eli bardzo dziękujemy. Przede wszystkim za, profesjonalizm, zaangażowanie, wsparcie, cierpliwość, uczciwość, ciepło, optymizm którym skutecznie zaraża, za dostępność w kontaktowaniu się, za elastyczność w ustalaniu terminu spotkania i telefoniczno – mailowe porady. . Podziwiamy ogromną wiedzę, umiejętności i podejście do małego dziecka. Ciocia Ela jest fantastycznym fachowcem, Chociaż nasza rehabilitacyjna przygoda dobiega końca ( ponieważ rehabilitacja za sprawą Cioci Eli przyniosła fantastyczne efekty) z przyjemnością nadal Ciocię Elę będziemy odwiedzać!
Bardzo polecamy!!!

Staś, Marta i Przemek

e-mail

12.03.2013 - 14:00 - Iza, mama Gabrysia

Serdecznie dziękujemy Eli za rehabilitację naszego synka Gabrysia, za zaangażowanie, troskę, ciepłe słowo i przede wszystkim, za pełen profesjonalizm.

e-mail

27.02.2013 - 11:09 - Ania, mama Leny i Tomka

Dołączam się do wszystkich zachwytów nad pracą i osobowością Eli. Potwierdzam jej profesjonalizm (znajomość obu najpopularniejszych metod rehabilitacji niemowląt), sumienne podejście, skuteczność, zaangażowanie, elastyczność w zgraniu się w zapracowanym i zabieganym życiu rodzica. Dziękuję za postawienie naszej Lenki na nogi w niezmiernie miłej i przyjacielskiej atmosferze.

e-mail

15.01.2013 - 10:50 - Klara & mama

Ela to doświadczona profesjonalistka z wyjątkowym podejściem do dzieci. Cierpliwa, sumienna, a przede wszystkim skuteczna, gdyż na koniec liczy się efekt. Polecam każdemu, gdyż poza nami pomogła również naszej kilkumiesięcznej sąsiadce.

20.12.2012 - 14:15 - Mama Asi

"Ciocia Ela", to godny polecenia specjalista a do tego osoba ciepła z właściwym podejściem do dzieci.
Rzetelnie podchodzi do swojej pracy i widać, że naprawdę bardzo jej zależy na postępach dziecka. Taką opiekę i pomoc szczerze polecam!

Jest też bardzo uczciwą osobą, gdy nie było u nas potrzeby dalszej rehabilitacji, mimo , że chcieliśmy nadal ćwiczyć z ciocią, otwarcie powiedziała nam że wszystko u naszej córeczki jest w porządku i nie ma potrzeby dalszego narażania nas na koszty.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login