Księga Gości

Dodaj wpis

30.03.2015 - 16:40 - Małgosia, Mama Stefana

Pani Ela jest Aniołem. :-)
Stefan pozwalał Pani Eli na wykonywanie wszelkich ćwiczeń ze spokojem, w rozluźnieniu i z uśmiechem, mimo że zaczynaliśmy w momencie, gdy Stefan był wrażliwy na dotyk i inne bodźce, a praca z innym terapeutą nie była możliwa.
Pani Ela towarzyszyła nam w rozwoju Stefana przez kilka miesięcy pracując metodą NDT Bobath i nawiązując bardzo dobry kontakt ze Stefanem i ze mną. :-) Skuteczność Jej pracy potwierdzili lekarze specjaliści.
Dużą wartością dodaną jest wiedza Pani Eli w zakresie dziecięcych stóp, z czego Pani Ela ma doktorat.
Pani Elu, pięknie dziękujemy za pomoc Stefanowi! :-)
Pozdrawiamy ciepło! :-)

e-mail

11.03.2015 - 22:26 - Mama Olusia

Oluś w 6 tygodniu życia miał zdiagnozowane wzmożone napięcie mięśniowe oraz asymetrie. Długo szukałam rehabilitanta dla dziecka i trafiłam na p. Ele. Pani Ela jest całkowitą profesjonalistką i w dodatku cudowną osobą.
Dzisiaj Oluś ma 9.5 miesiąca raczkuje i rozwija się bardzo dobrze.

Polecam Serdecznie p. Ele rehabilitantkę, psychologa osobę ciepłą i z wielkim sercem.
Dziękuje p. Elu
Mama Olusia

04.11.2014 - 10:30 - Kasia mama Maksia

Od mojego spotkania z Elą minął już prawie rok. Mój syn Maksiu urodził się z obniżonym napięciem mięśniowym (zdiagnozowanym w stopniu głebokim) a także z asyemetrią lewostronną. Mimo, że rehabilitację rozpoczęliśmy dość późno (syn miał skończone 11 miesięcy) nasz syn dzisiaj jest szczęśliwym dwulatkiem który chodzi, biega i jeździ na rowerku. Wszystko to możliwe było tylko i wyłącznie dzięki ogromnemu zaangażowaniu Eli, jej podejściu do dzieci, sumienności i pracowitości. Elu dziękuję Ci bardzo z całego serca .....Maksiu też przyłącza się do podziękowań.

06.08.2014 - 9:09 - Sylwia mama Gabrysi

Do Eli trafiliśmy z dość dużym napięciem mięśniowym. Zdecydowałam sie na rehabilitację córeczki metodą vojty- wyglada okropnie ale działa cuda. Dzięki profesjonalnemu podejściu Eli oraz jej ogromnej cierpliwości moja córka już po 4 miesiacach była prosta. Ela jest nie tylko super specjalistą, ale również fantastycznym człowiekiem :-) gorąco polecam każdej mamie.

15.07.2014 - 12:04 - Emilia L.

Do p.Eli trafiliśmy gdy córka miała kilka miesięcy (asymetria). Duża wiedza i wspaniałe podejście do dziecka sprawiły, że córka z zajęć na zajęcia robiła postępy. Ćwiczyłam z nią także w domu, wykorzystując zalecone ćwiczenia. Opory dot. raczkowania także udało się nam zniwelować. Po konsultacji z neurologiem zakończyłyśmy rehabilitację z sukcesem. Polecam.

18.06.2014 - 16:44 - Marzena S

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Cioci Eli. Nasza córka mając prawie 20 miesięcy nie chodziła samodzielnie (obniżone napięcie mięśniowe). Już podczas pierwszego spotkania córeczka zrobiła pierwsze kroki. Pomiędzy naszymi spotkaniami wykonywałyśmy zalecone przez Ciocię ćwiczenia. Teraz córka ma 21 miesięcy i sama chodzi, no może nie śmiga, bo jest bardzo ostrożna ;), ale i na to Ela znajduje rady, dając wskazówki jak aktywować Małą i "oswoić Jej strach". Fachowość, profesjonalizm a do tego ogromna empatia i ciepło – to cała Ela. Widać, że zależy Jej na małym pacjencie, jest bardzo zaangażowana w to co robi i robi to z pasją. Jestem przekonana, że te spotkania były moją najlepszą dotychczasową inwestycją – bo inwestycją w dziecko. Ela jest uczciwa i „nie naciąga” na kolejne wizyty, kiedy dziecko już ich nie potrzebuje. Choć proszę mi wierzyć, ciężko się z Ciocią Elą rozstać i ja już zapowiedziałam się na wizyty kontrolne…:) Wszystkim niezdecydowanym polecam z całego serca- nie będą Państwo żałować. A Tobie Elu po stokroć dziękuję - Marzena mama Olgi.

e-mail

08.05.2014 - 13:13 - Rodzice Z.

Dr Ela Binek to profesjonalista z ogromną wiedzą, bogatym doświadczaniem zawodowym i cudownym podejściem do maluchów. Poza tym jest po prostu dobrym człowiekiem.

Nasza córka urodziła się z małogłowiem. Prognozy dla naszego dziecka nie były optymistyczne. Do Eli trafiliśmy z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego. Z. była prowadzona przez Elę do około 17 miesiąca życia. Napięcie zostało wyregulowane. W wieku 9 miesięcy córka zaczęła raczkować, w wieku 14 miesięcy - chodzić. Dzięki dr Eli Z. "terminowo zaliczała" kolejne etapy rozwoju.

Dziękujemy serdecznie i oczywiście z całą odpowiedzialnością POLECAMY dr n. med. Elżbietę Binek!!!

11.04.2014 - 20:11 - mama Frania

Długo sie zastanawiałam co napisać o rehabilitacji naszego synka i nie mam słów by opisać, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z ćwiczeń z dr Elą! Pełen profesjonalizm w połączeniu przemiłą osobowością, które sprawiały, że Franio na sam widok Cioci Eli uśmiechał się od ucha do ucha i z uwielbieniem w oczach dawał Cioci się rehabilitować. Bardzo jesteśmy wdzięczni dr Eli za to, że pomogła Franiowi i świetnie się ruchowo rozwinął przy Jej pomocy oraz za wszelką pomoc i wsparcie, którą my rodzice od niej otrzymaliśmy!

30.01.2014 - 21:09 - mama Szymonka

Szymonek jest wcześniakiem i kiedy trafił do Pani Eli miał zbyt duże napięcie mięśniowe. Pani Ela tak go poprowadziła, że w bardzo krótkim czasie doszedł do normy. Ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Teraz możemy cieszyć się wyluzowanym Synkiem ;)))

19.11.2013 - 21:28 - Alicja i Julcia

Pani Ela ma wprost cudowny wpływ na rozwój naszego maluszka! Z wizyty na wizytę córcia robi coraz większe postępy, i widać, że udaje jej się wiele rzeczy coraz lepiej dzięki rehabilitacji. Poza tym Pani Ela rozwiewa wszelkie wątpliwości rodzica, bardzo dokładnie tłumaczy oraz odpowiada na wszystkie pytania. Zajęcia z Panią Ela to dla Julci bardzo pożytecznie spędzony czas. Dziękujemy!!!:)

e-mail

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


admin login